Seagate SkyHawk - Dyski twarde do systemów monitorowania

Chcąc efektywnie i ekonomicznie gromadzić ogrom danych z monitoringu, jesteśmy zmuszeni do znalezienia szybkiego, taniego (w przeliczeniu na terabajty), przystosowanego do ciągłej pracy nośnika. Z pomocą przychodzi tu firma Seagate wraz ze swoim dyskiem przeznaczonym właśnie do monitoringu. Mowa tu o serii dysków SkyHawk, które są przystosowane do systemów monitorowania, zoptymalizowane pod kątem magnetowidów cyfrowych i rejestratorów sieciowych oraz są zaprojektowane do pracy w trybie ciągłym.

czytaj całość »
Dyski SSD - dla kogo?

Obecnie sporo osób decyduje się na wymianę swojego dysku HDD (Hard Disk Drive), wykorzystującego nośnik magnetyczny do przechowywania danych, na nowy SSD (Solid-State Drive), opartego na półprzewodnikach, zbudowanego z pamięci typu flash, często oferującego mniejszą pojemność, często o wiele (w przeliczeniu na 1GB: od 5 do ponad 10 razy) droższego - dlaczego? Dyski SSD znane są głównie ze swojej szybkości i to najczęściej wystarcza, by ktoś zdecydował się na taki właśnie dysk, natomiast mają one dużo więcej zalet…

czytaj całość »
Dell Vostro 3250 – mały komputer o dużych możliwościach

Dell Vostro 3250 to niewielki komputer stacjonarny o dużych możliwościach. Model ten łączy atrakcyjną cenę, niewielkie rozmiary, miły dla oka wygląd oraz wysoką wydajność. Stworzony z myślą o tych, którzy cenią sobie miejscu na biurku bez konieczności rezygnacji z funkcji lub wydajności komputera.

czytaj całość »
Dell OptiPlex

Komputery Dell OptiPlex, to seria komputerów stacjonarnych mających uznanie ze względu na swój stosunek ceny do jakości – ale nie tylko dlatego. Dzięki swojej niezawodności chętnie wybierana jest głównie przez środowiska biznesowe. Ze względu na niski pobór energii, komputery Dell serii OptiPlex są bardzo opłacalnym rozwiązaniem zarówno dla rozwijających się firm, jak i wielkich korporacji.

czytaj całość »
Notebook Dell Vostro 3568 - niskobudżetowy laptop idealny do biura

Dell Vostro 3568, jest niskobudżetowym laptopem biurowym. Został dopasowany do specyficznych potrzeb małych firm, szczególnie przydatny do pracy z dokumentami lub danymi liczbowymi. W naszym sklepie jest dostępnych kilka modeli z tej rodziny laptopów, ale my przedstawimy dla porównania dwa: DELL V3568 15,6'' HD AG I5-7200U 4GB 500GB INTEL_HD DVDRW W10PRO PL 3YNBD oraz DELL V3568 15,6'' HD AG I3-6100U 4GB 500GB HD_520 W10PRO PL 3YNBD. Pozornie tylko wyglądają podobnie, ale zacznijmy od początku…

czytaj całość »
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl